Fed Hair

Protez Saç Nasıl Yapılır?

 

Saç dökülmesi, her iki cinsiyette de karşılaşılabilecek bir durumdur. Saçlarda oluşan dökülmeler, yaşlanmadan kaynaklı olabileceği gibi genetik faktörlerden kaynaklı da olabilmektedir. Özellikle cerrahi müdahalelerden çekinen kişilerin tercih ettiği

Protez saçlar kişiye özeldir. Kişinin kafa yapısına uygun bir şekilde protez saç üretimi yapılmaktadır. Bu üretimin ardından protez saç yerleştirme işlemine geçilmektedir. Pendik protez saç hizmetlerimizde insan sağlığına zararlı olmayan doğal ve özel yapıştırıcılar kullanılmaktadır. Söz konusu yapıştırıcılar, protez saçları kafanıza sabitlemektedir. Yaptığımız sabitlemelerde kalıcılık esastır. Kısacası belli aralıklarla bakım yapmanız durumunda protez saçlarınızı uzun seneler boyunca kullanabilmeniz mümkündür. 

Protez Saç Nasıl Yapılır? 

Protez saç işleminin üç ana aşaması bulunmaktadır. Bu aşamalar, sırasıyla; ölçülendirme, yerleştirme ve tasarım aşamalarıdır. Aşamaların tamamlanmasının ardından protez saçlar kullanıma hazır hâle gelmektedir. Pendik protez saç firmamız, bu aşamalara titiz bir yaklaşım sergilemektedir. Yaptığımız protez saçlarda kısa ve uzun vadede herhangi bir problemle karşılaşmanız imkânsızdır. 

Ölçülendirme aşamasında kişinin kafa yapısı ölçülendirilmektedir. Kelliğin bulunduğu bölgelerde titiz ölçülendirme işlemleri yapılmaktadır. Kafa simetriğine uygun bir şekilde işlem yapılmakta ve böylelikle yerleştirme ve tasarım aşamalarında sorun çıkması engellenmektedir. 

 

Yerleştirme aşamasında ise oluşturulan protez saç, hastanın kafasına yerleştirilmektedir. Yerleştirmede kullanılan sabitleyiciler ve yapıştırıcılar kısa ve uzun vadede kişinin sağlığını tehlikeye atmamaktadır. Yerleştirme aşamasında da simetriye önem verilmektedir. 

Tasarım aşamasında da yerleştirilen protez saça şekil verilmektedir. Uzman çalışanlarımız tarafından saçınıza şekil verilmekte ve saçınızın protez olduğunun anlaşılması ihtimali sıfıra indirilmektedir. 

Protez Saç Kimlere Yapılır? 

Protez saç işlemi, cerrahi bir müdahale olmadığından dolayı hemen her yaştan kişiye uygulanabilmektedir. Özellikle 12 yaş üstü bireylere uygulanan bu işlem, kişinin doğal saç görünümüne kavuşmasını sağlamaktadır. Her iki cinsiyetin de bu işlemden yararlanabilmesi mümkündür. Pendik protez saç firmamız, kişiye özel protez saçlarıyla sizleri istediğiniz görünüme kavuşturmaktadır. 

Saç dökülmesi, genetik faktörüne de bağlı olduğundan dolayı erken yaşlarda saç dökülmesiyle karşılaşabilmek olasıdır. Firmamız da 12 yaş üstü bütün bireylere bu hizmeti sağlayarak kişinin imajını korumaktadır. 

Pendik Protez Saç Fiyatları

Pendik protez saç fiyatları değişimindeki en büyük etken kişideki kellik oranıdır. Kellik oranı fazla olan kişilerde daha fazla protez saç kullanılmaktadır. Bu da fiyatların değişmesini etkileyen en büyük faktördür. Genel anlamda protez saç fiyatlarımızın uygun olduğunu söylemek mümkündür. 

Kellik sorunu yaşayan herkes, uygun fiyatlarla eski görünümüne kavuşabilmektedir. Elbette burada Pendik protez saç firmamızın müşteri memnuniyetine verdiği değer de görülmektedir. Uygun fiyatlar üzerinden yeni saçlarına kavuşmak isteyenler, bizleri arayarak kısa süre içerisinde eskisinden de iyi bir görüntüye sahip olmaktadır. 

Diğer Yazılar

Bize mesaj atın, kısa süre içinde sizinle iletişime geçeceğiz